Vila v štýle modernej architektúry

Vila v štýle modernej architektúry
Viac informácií

Dohodnite si obhliadku 0948 550 550

Kontaktujte nás

captcha

Podrobnosti

  • Cena 660 000 € 1 650,00 €/m2
  • Rozloha 400 m2
  • Lokalita Bratislava - Dúbravka
  • Ulica Chrobákova
  • Terasa Áno
  • Počet izieb 5x

Informácie o nehnuteľnosti

Ponúkame Vám na predaj novostavbu rodinnej vily na kopci, v štýle modernej architektúry s použitím kvalitných materiálov, situovanú na slepej ceste v tichej časti Dúbravky. 5-izbová rodinná vila obytná plocha 400 m2 +77m2 drevenná terasa.

Popis nehnuteľnosti :

PP: sa nachádza obrovská obývačka s krbom, vysoké stropy so zaujimavo riešeným sadrokartónom, na stenách je použitý kameň, drevenná podlaha. Jedáleň prepojená s kuchyňou (kuchynská vysoko lesklá linka 7m dlhá) + priestranná špajza. Práčovňa, bezbarierová sprcha a priestranná sauna. Ďalej veľká kúpelňa s hydromasážnou vaňou a dvoma umývadlami. Samostané WC – geberit s umývadlom.

1NP: vstupná chodba, garáž s elektrickou rolovacou garážovou bránou , tri spálne, tretia kúpelňa s luxusnou oválnou vaňou a pultom so zabudovanými umývadlami. WC-geberit. Na celom poschodí je použitý kameň a v spálňach drevenná podlaha.

2NP: priestranný ateliér s východom na krásnu terasu, drevenná podlaha.

Všetky inžinierske siete –  plyn, elektrina, voda – mestský vodovod, kanalizácia. V celom dome je rozvod internet, klíma, kombinované kúrenie (podlahové a radiátory), drevenné schodisko s chromovým zábradlím. Na záhrade je drevenná terasa s vírivým bazénom. Dom je zateplený s bielo-šedou fasádou v kombinácií s kameňom.

pozemok 4 á z toho 212m2 je v OV .

Po dohode sa dom predáva kompletne zariadený vrátane elektroniky a s kuchynskými spotrebičmi.