Luxusná novostavba v Marianke

Luxusná novostavba v Marianke
Viac informácií

Dohodnite si obhliadku 0948 550 550

Kontaktujte nás

captcha

Podrobnosti

  • Cena 259 000 € 1 363,16 €/m2
  • Rozloha 190 m2
  • Lokalita Bratislava
  • Úžitkova plocha 190 m2
  • Balkón / Loggia Áno
  • Záhrada Áno
  • Počet izieb 6x

Informácie o nehnuteľnosti

Ponúkame luxusnú novostavbu, kompletne dokončenú, s trávnikom a automatickým zavlažovacím systémom. 6 izbový rodinný dom má podlahovú rozlohu cca 200 m² s celkovou rozlohou pozemku 494 m² (zahŕňa spoločnú prístupovú cestu) Pozemok je rovinatý s pekným výhľadom na široké okolie, s dobrou dostupnosťou – v blízkosti stojí linka SAD, MHD a  občianskou vybavenosťou – v okolí sa nachádza základná a materská škola, reštaurácie a pod. Jedná sa o rodinný dom so súkromnou prístupovou cestou, ktorá je uzavretá elektrickou bránou na diaľkové ovládanie .

DISPOZIČNÉ RIEŠENIE
K 6-tim izbám rodinného domu patria3 samostatné kúpeľne, 3 šatníky, priestranná kuchyňa a technická miestnosť. Na modernej novostavbe sú eurookná s 3-tými sklami a strešné okná VELUX , drevené interiérové a exteriérové dvere. Teplovzdušné rozvody z krbu sú vedené do každej izby a do kúpeľní. V izbách sú dátové, telefónne, TV a káblové rozvody.

OSTATNÉ INFORMÁCIE
Luxusná novostavba je postavená z tehly POROTHERM so sadrovými omietkami, zateplená minerálnou vlnou 100mmn NOBASIL s prípravou na krb, rozvodmi na klimatizáciu a elektrickým podlahovým kúrením. V dome je centrálne radiátorové kúrenie zabezpečené plynovým kotlom PROTHERM . Betónové schodisko s antikorovým zábradlím  je obložené bukovým drevom. V dome je zabezpečovací systém a samozrejme protipožiarne zabezpečenie. Vonkajší terén je osvetlený a upravený so zámkovou dlažbou.